Jesteśmy spójni! Czyli cała rodzinka w jednym klimacie/stylu i w barwach, które ze sobą współgrają. Kochani, zrezygnujcie z rzeczy w krzykliwych kolorach i w nadrukach (napisy, postaci z bajek itd.) Ma być naturalnie i ponadczasowo :) Stawiamy na wygodę i rzeczy, w których czujemy się sobą. Pokażę Wam przykładowe zestawy, ale pamiętajcie, że jeśli pojawią się wątpliwości to zawsze możecie do mnie pisać - doradzę ;)


Zawsze dobrze wyglądają: biel, beż, szarość, jeans, kolory ziemi (zieleń, khaki, oliwkowy), granat, czerń, ale też musztardowy żółty i zgaszona czerwień :) 


Ustalamy czas i miejsce sesji


Najlepsza pora dnia na sesję (wg mnie oczywiście) to tak zwana 'złota godzina', czyli późne popołudnie, przy ostatnich promieniach słońca. Wiadomo... to ruchomy czas zależny od pory roku. Latem najczęściej zaczynamy po godzinie 18.00. Światło, które nam wtedy towarzysz jest bardzo łaskawe ;) Nie mrużymy oczu, nie podkreśla nam zmarszczek, nie robi cieni pod oczami... Przepięknie maluje klimat sesji i plener w którym się znajdziemy. Ja uwielbiam zachody! 

A jeśli lubicie wstawać bardzo wcześnie, to możemy umówić się na wchód słońca! Także przepiękny czas, który ma podobne plusy do powyższego zachodu. Dodatkowo jest mniej oblegany, zatem w miejscach zaludnionych mamy większą szansę na wyłączność :)


Miejsce sesji ustalamy wspólnie. Chętnie podpowiem Wam moje ulubione w Trójmieście i okolicach, ale także dalej... Nie ukrywam, że uwielbiam biegać po polach i lasach. Nie obce mi są również nadmorskie klimaty i starówka miasta. Chętnie jeżdżę też w Wasze ulubione miejsca. 


Jak ubrać się na sesję ?

Sesje rodzinne w plenerze

krok po kroku...

Chwilę po umówieniu sesji dostaję od Was takie o to pytanie: jak przygotować/ubrać się na sesję? Czy mogę coś polecić, podpowiedzieć.. Oczywiście, że mogę! Ba! To jest w naszym wspólnym 'interesie' ;)

Styl ubioru, kolorystyka i wygoda, to wszystko wpływa na to jak czujecie się podczas sesji. Chcę żebyście czuli się sobą, wygodnie i stylowo, ale na naszym spotkaniu skupili się przede wszystkim na sobie wzajemnie, emocjach i zabawie, a nie przejmowali się zbyt dużym dekoltem, zbyt ciasnym, ale ładnym ciuszkiem ;) Dlatego tu właśnie podeślę Wam kilka dobrych rad i sprawdzonych patentów :)
Jak przygotować się na sesję rodzinną ?