Kontakt

Chcesz sprawdzić dostępność terminu oraz poznać ofertę?

Napisz do mnie!

Twój e-mail:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

O mnie

Jestem przede wszystkim mamą Antosia i żoną Przemka. Mieszkam w Trójmieście, w pięknym Gdańsku. Apart towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Uwielbiam poznawać ludzi i słuchać ich historii. Zarażać się uśmiechem i dobrą energią. Kocham uwieczniać spojrzenia, emocje, uśmiechy, łzy wzruszenia. To wielka moja pasja i jestem mega szczęściarą, że mogę robić to, co kocham. Pracując przy obróbce Waszych zdjęć słucham muzyki i wywiadów, rozmów, podcastów, które uwielbiam! Niezwykle mnie to inspiruje).

Lubię też czekoladę ;) i koooocham góry. Przez szereg lat spędzałam tam każdy urlop. Tęsknię bardzo i nie mogę się doczekać żeby zarazić tą miłością mojego synka.

 

 

 

 

 

 

Coś tu jeszcze napiszę o sobie - obiecuję ;)

Jestem Anka! Jestem fotografką z pasji. Od kiedy pamiętam cykałam fotki. Od dzieciaka, serio. Nawet kiedy nie miałam aparatu, wiedziałam, że potrafię to robić. Śmieszne :D Ale naprawdę tak było :) Gdy dostałam pierwszą lustrzankę to przepadłam na dobre!

Kocham zdjęcia! Oglądać albumy rodzinne. Niesamowita wartość.

Fotografowanie zaczęłam od sesji dziecięcych. Później doszły śluby i tu się odnalazłam na 100%. Uwielbiam fotografię emocjonalną i detali, a reportaże ślubne są tego pełne. Ujecie w kadry Waszych historii jest najprzyjemniejszą pracą, jaką mogłam sobie wymarzyć.